12. sınıf, öğrencilerin sınav yolculuğunda girdiği son ve en ehemmiyetli virajdır.Yaz mevsimi, yaklaşan sınav telaşı ve muvaffakiyet arzusu birleşerek talebeleri derin bir çıkmaza sokar. Zira bir yanda keyifli zaman geçirme isteği, diğer yanda ise hızla yaklaşan 12. sınıf olma kaygısı vardır.
Odtü Mezunları Dershanesi, öğrencilere keyifli ve profesyonel bir ders ortamı sunarak huzur içinde başarıya erişmelerini sağlar.Alanında uzman eğitimci kadrosu, profesyonel idare anlayışı ve stresten uzak ortamı ile fark yaratan Odtü Mezunları Dershanesi; öğrencilere için artı değer olmayı sürdürmektedir. 12. sınıf programı dahilinde haftalık sınırsız etüt olanağı ve özel ders programları haricinde 28 saat ders gerçekleştirilir. Tecrübe imtihanları düzenli olarak yapılır ve çıkan neticelere göre talebenin bulunduğu düzey belirler. Bu düzey bağlamında talebenin eksiklikleri bitirir ve en ehemmiyetlisi de var olan bilgileri randımanlı şekilde pekiştirilir. öğrenci koçları öğrencilerle birebir ilgilenerek, hatalarını etkin doğrulara çevirmeyi amaçlar. Bu sayede talebe anlamakta güçlük çektiği konular veyahut çözmekte zorlandığı sualler konusunda olarak yanında profesyonel bir destek bulur. Birebir etüt ile ders alan öğrencinin dikkat eksikliği giderilir ve daha pratik bir ders çalışma alışkanlığı kazandırılır.
Odtü Mezunları Dershanesi; köklü birikimleri ve profesyonel eğitimcileri ile hızlı bir ivme yakalamıştır. 12. sınıf programı çerçevesinde öğretmenler öğrencilerin başarılarını sürdürmek için çalışmalarını ara vermeden sürdürmektedir. Ödev gözetimi, koordine şekilde ders çalışma anlayışı ve benzersiz test2 çözümleri sayesinde talebe imtihana en iyi şekilde hazırlanmış olur. Böylelikle velilere de bu muvaffakiyet yolculuğunda derin bir soluk almak kalır…
Detaylı bilgi için merkezimizi arayabilirsiniz.