Etüt Merkezi Ücretleri
Veliler, çocuklarına yararlı okul haricinde başka müessese ve yerler aramaktadır. Bunların başında da etüt merkezileri gelmektedir. Zira etüt merkezleri normal eğitim öğretim dönemi haricinde yaz döneminde de hizmet vermektedir. Ancak etüt merkezi ücretleri biraz düşündürmektedir.
Etüt Merkezi Nedir?
Etüt merkezi, öğrencilerin okul derslerine yardımcı olmak ve okul dışında da onlara eğitim öğretim desteği vermek için heyetmiş kuruluşlardır. Etüt merkezleri yalnızca öğrencilere değil velilere de yardımcı olmaktadır. Çocuklarının eğitim hayatındaki sorumluluklarına yardımcı olarak yüklerini ciddi oranda azaltmaktadır. Ayrı olarak kılavuzluk hizmetlerinde de bulunarak velilere ve talebelere psikolojik destek sağlamaktadır. Çocuğun zayıf derslerini veyahut dikkat dağınıklığı gibi ciddi meseleleri fark ederek öğrenci ve veli ile iletişim kurup, bu meseleleri çözmeye çalışır. Bu kadar avantajlar, etüt merkezi ücretleri konusunu merak ettirmektedir.
Neden Etüt Merkezleri?
Öğrenciye okulda verilen proje ve performans gibi ehemmiyetli ödevlerine yardımcı olur. Öğrencilerin okulda anlamadığı ders veyahut konuları fark ederek, öğrencinin anlamasına yardımcı olur. Randımanlı bir çalışma için kılavuzluk hizmeti verir. Öğrencinin manaya yolunu bularak, değişik ve eğlenceli metotlarla konuları daha ivedi ve kalıcı anlamasına yardımcı olur. Çocukların düzeyini ölçerek, onların rahat edebileceği sınıflar oluştur ve özel alaka gösterir.
Odtülüler Dershanesinin Farkı Koçluk metoduna bağlıdır. Bu metot sayesinde çocuklarla kolay iletişime geçerek onlara yardımcı olur. Ezberden dayalı eğitim yönteminden farklı, her öğrencinin manaya yöntemine göre keyifli öğrenme yöntemleri sunmaktadır. Ara sınıf, TEOG ve mezun olmak üzere üç çeşit bölüm vardır. Ayrı olarak bu bölümlerde sınıflarda düzeylere göre ayrılmaktadır. Düzey sınıflarında düzeyi düşük olanlara az ilgi, başarılı öğrencilere çok ilgi klişeleştirilmiş yanlış sistemlere karşı her sınıfa aynı ilgi ancak farklı öğrenme yöntemleri uygulanmaktadır. Veli bilgilendirme sistemi ile de velilere çocuklarının vaziyetini haber verme ve onlara çocuklarına nasıl davranmaları konusunda kılavuzluk verilmektedir. Etüt merkezi ücretleri herkes tarafından merak edilmektedir. Fiyatlar sınıflara göre değişmektedir. Ücret ile ilgili velilerimize yardımcı olmakta ve onlara taksit olanağı sunmaktayız. Önceliğimiz talebelerin başarısı olduğu için, ücret ile ilgili da elimizden geldiğince uygun bir miktar belirlemekteyiz. Daha fazla bilgi ve dershanemizdeki eğitim sistemini görmek için şubemize gelebilirsiniz.