Artık çocuklarınıza ders çalışın gibi cümleler kullanmayacaksınız. Niçin mi ?
Matematik-fizik-kimya ders kampları
Ders çalışma alışkanlığı olmayan yada iyi mi ders çalışması gerektiğini bilmeyen öğrencilerin faydalanabileceği yaz kampı programımız toplam 210 saatir. Programımız Pazartesi,Salı,Çarşamba, Perşembe günleri saat 09-30-17:00 arasında yapılmaktadır.Ders Kampımızda öncelikle öğrencinin bireysel eksik olduğu konular tespit edilir. Noksan mevzular 3-5 kişilik gruplarda döngülü şekilde anlatılarak konunun anlama kısmı gerçekleşmiş olur.Öğrencinin eğer temelinde aksaklık var ise temele yönelik konu anlatımı yapılır.
Ders kampı planlaması: 09:00-13:00 arası mevzu anlatımı ile adım atar. Konu anlatımından sonrasında öğrenci eve gönderilmeden öğrencinin evde yapacağı tüm çalışmalar öğretmenler gözetimin de yanımızda yapmış oldurılır. Öğrenci tüm çalışmaları burada tamamlandığı için evde çalışma yapmasına gerek kalmaz.
Yaz kampının faydaları
1) Öğrencinin ders çalışma alışkanlığı oluşur
2) Öğrenci, eğitim hayatı boyunca (ygslys hazırlık, lisan,yüksek) en çok ihtiyaç duyduğu ÖĞRENMEYİ VE ÇALIŞMAYI ÖĞRENİR.
3) Öğrencinin tüm çalışmaları burada tamamlandığı için ailenin öğrenciye evde çalış deme ihyacı olmaz bu da ebeveynlerle çocuk arasındaki iletişimi kuvvetlendirir.
4) Öğrenci yalnız konu dinleyip eve gitmiş olsa idi öğrenci,evde takıldığı bir noktada teknik destek alamaz ve o gün o sual öğrenciye iş yapmış oldurmazdı. Bu da öğrencinin ders çalışma alışkanlığını vasatlaştırırdı. Bizler öğrencinin anlaması öğrenmesi noksan olduğu mevzuların

Eğitimi hayatın temel felsefesi ve anlamı olarak gören bir kuruluş olarak, 2004 yılından beri hizmetinizdeyiz. Çocuklarına sağlıklı bir eğitim için çaba gösteren tüm ebeveynlerin yanındayız. Planlı çalışma, eğitim desteği ve öğretimi daha verimli hale getirme konusunda çok titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Müfredat ve genel oluşturulmuş olan eğitim programının tüm açıklarını kapatacak potansiyele sahibiz. Son derece başarılı eğitimci kadromuz ile ülkemizin geleceği olan çocuklara ve tüm öğrencilere her süre desteğe hazırız. Bu zamana kadar eğitim sistemimizin imkânından yararlanan öğrencilerin yüksek başarısı ise övgü kaynağımız oldu.

Uzman olan ve çalışmaları ile bunu gösteren eğitim personelimiz bu alanda en yüksek potansiyele sahip olan bir ekip olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bu sayede öğrencilere düzenli eğitim ve sınav başarısı altyapısı için neler verebileceğimizin arayışı içindeyiz. Modern ve gelişmiş imkânlarımızın yanında tüm öğrencilerin dersi ve mevzuları daha iyi anlayabilmesi için gelişmiş bir eğitim altyapısına haiz olduğumuzu söyleyebiliriz.

Türkiye’nin merkezi Ankara ve Ankara’nın merkezi Kızılay, aynı zamanda bizim adresimiz. Firmamız başarılı çalışmalarının yanı sıra insanlara itimat veren bir potansiyele sahiptir. Eğer ülkenizi düşünüyorsanız, bilim ile yoğrulmuş bir gençlik bunun ilacı olacaktır. Eğer çocuklarınızın geleceğini düşünüyorsanız, onlara sağlam temelli bir gelecek hazırlayacak adres, normal olarak ki ODTÜ’lüler Dershanesi olacaktır.

Zamanla tecrübe ve tecrübesi artan, yenilik ve gelişimden ise asla şaşmayan bir yapıya sahibiz. Fırsat olarak sunduğumuz eğitim programı ile ülkemizin aydınlık geleceğine yatırım meydana getiren bir eğitim kurumuyuz. Kendimize hedef olarak koyduğumuz başarı ise disiplinli ve tertipli çalışmalarımız sonucunda kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

Bunca vakit bizi tercih eden aileler çocuklarının başarısına tanıklık etti. Siz de geç kalmadan en başta çocuklarınızın geleceği için bizi tercih etmelisiniz. Bu doğru tercih ülkenin geleceğine yatırım, öğrencilerin ise hayal ettiği mesleğe kavuşmasında önemli bir kilometre taşı olacaktır.