Modern çağın getirdiği eğitim anlayışını veliler ile buluşturmak bundan 9 yıl önce için yola çıkan Odtülüler Dershanesi, kaliteli eğitim anlayışı eğitime yeni bir soluk getirdi. Faaliyetlerine başladığı zamandan günümüze alanında uzman kadrosu ve profesyonel çalışma anlayışıyla hizmet sunan kurum, öğrencilerin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Koçluk konseptli eğitim sistemini benimseyerek faaliyet gösteren Odtülüler Dershanesi, öğrencilerin huzurlu ve güvenli bir ortamda kaliteli bir eğitim almasını sağlıyor. Uzun yılların vermiş olduğu deneyimi, çağın getirdiği yeniliklerle harmanlayarak kalite odaklı hizmet sunan Odtülüler Dershanesi, öğrencilere kaliteli eğitim sunarken ailelere de sınav sürecinde çocuklarına nasıl davranmaları gerektiği konusunda yardımcı oluyor.

Yapmış olduğu çalışmaları bilimi merkez alarak mükemmelliyetçi bir şekilde gerçekleştiren Odtülüler Dershanesi, ezbere dayalı, çağın getirdiği yenilikleri takip etmeyen, basma kalıp bir tarzda eğitimi yok sayıyor. Bunun yerine başarı odaklı, modern dünyaya uygun, interaktif bir eğitim anlayışını temel alan kurum, hem ilköğrenim hem de lise öğrencilerine hizmet sunuyor. 9 ve 12 arası sınıflar için okula destek programı sunan Odtülüler Dershanesi, ilköğretim öğrencileri için TEOG programı sunuyor. Bunun yanında gerek mezun programı gerekse de diğer seviyelere uygun programlarıyla farklı seviyeler için eğitim faaliyetlerini sürdürüyor.

Sınav dönemlerinin sadece öğrenciler için değil aileler için de zorlu ve önemli bir süreç olduğunu bilen Odtülüler Dershanesi ailelere de destek sunuyor. Öğrencilerin ezberlemeden, araştırarak, düşünerek ve sorgulayarak öğrenmesine önem veren kurum, öğrencilerin motivasyonlarını en üst seviyeye çekerek başarılarını artırıyor. Odtülüler Dershanesi kaliteli eğitiminin yanı sıra öğrencilerin ilgi alanlarını keşfetmesini sağlayacak aktiviteler de düzenliyor. Ayrıca meslek seçimi danışmanlığı ile öğrencileri daha iyi yapabilecekleri ve daha başarılı olacakları mesleklere yönlendiriyor. Dershane süresi boyunca hafıza eğitimi, sınav kaygısının kontrol altına alınması, verimli çalışma gibi konularda sunduğu destekler ile öğrencilerin her anlamda yanında oluyor. Çocuğunu Odtülüler Dershanesi’ne gönderen veliler çocuklarının aldıkları kaliteli eğitimi ve göstediği kişisel gelişimi izleyerek zorlu sınav sürecini daha az kaygı ve daha çok keyifle tamamlayabiliyor.