Odtülüler Sincan

Ankara’nın Sincan ilçesi dershaneler, etüt merkezleri ve kurslar açısından çok fazla seçeneğe sahiptir. Odtülüler Sincan eğitim merkezi de ilçede bulunan, kalitesiyle adını duyurmuş başarılı bir kurumdur. Özgün ve kaliteli eğitim kadrosu ve kurucularına sahiptir. Odtülüler Sincan eğitim merkezini diğer dershanelerden ayıran husus nedir? Veliler ve öğrenciler tarafından tercih edilmesindeki sebep nedir?
Odtülüler Sincan eğitim merkezi, az kişilik sınıflarda eğitim vererek konu takibini kolaylaştırır. Öğrenciler eğitim merkezinin uyguladığı etüt sistemi sayesinde konuları en iyi şekilde anlayarak sınavlara hazırlanır. Öğrencilerin kapasitelerine ve öğrenme şekillerine uygun olarak onlara en uygun programı hazırlayan Odtülüler Sincan eğitim merkezi, bu yöntem ile öğrencileri sıkmadan onları hedeflerine ulaştırmayı amaçlar. Tüm öğrencilerle birebir ilgilenen eğitim merkezi bu süreci velilerle de paylaşarak velilerinde çocuklarını takip edebilmesini sağlar. Aynı zamanda velilerin bu sürece dahil olması öğrencilerin programlarını evlerinde de uygulayabilmesini sağlıyor.
Odtülüler Sincan eğitim merkezi öğrencileri sadece teorik olarak eğitmekle kalmıyor, onları pratik olarak da sınava hazırlıyor. Uyguladıkları deneme sınavlarında öğrencilere sınav atmosferini yaşatarak onları en uygun yöntemlerle sınava hazırlıyor. Bu süreçte öğrenciler sınav stresiyle başa çıkmayı, sınav esnasında zamanı nasıl yönetmeleri gerektiğini öğreniyorlar. Sınav sonuçlarına göre öğrencilerin eksik konuları tespit edilerek öğrencilere bu konulara yönelik birebir dersler veriliyor. Bu süreçte stresiyle başa çıkamayan ya da moral bozuklukları yaşayan öğrenciler için her zaman onlara yardımcı olabilecek eğitim koçları da Odtülüler Sincan eğitim merkezi kadrosunda bulunuyor. Eğitim koçları öğrencilere doğru teknik ile ders çalışmak, stresle başa çıkmak gibi konularda destek olmakla beraber onlara uygun ders çalışma programları hazırlarlar.
Odtülüler Sincan eğitim merkezi öğrencilere sınava hazırlarken onları olabildiğince doğru şekilde yönlendirir. Öğrencilerine özgüvenli olmayı ve potansiyellerinin farkına varmalarını aşılayan Odtülüler Sincan eğitim merkezi, öğrencilerini sadece teorik olarak değil pratik olarak da sınava ve hayata hazırlamayı hedefler. Sadece sınavda değil hayatta başarılı bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Bu sebepten de öğrencilerin sadece derslerine veya puanlarına odaklanmak yerine onların bilgiyi nasıl yorumladıklarına, potansiyellerinin farkında